Profiling (7.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Reset to defaults
ca: Reinicialitza als valors predeterminats

en: Operations
ca: Operacions

en: Value
ca: Valor

en: Remove
ca: Elimina

en: Date
ca: Data

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Time
ca: Hora

en: Path
ca: Camí

en: Modules
ca: Mòduls

en: Theme
ca: Tema

en: User
ca: Usuari

en: Threshold
ca: Llindar

en: Charts
ca: Gràfiques

en: Hits
ca: Accessos

en: Common
ca: Comú

en: Information
ca: Informació
