Profiling (7.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Reset to defaults
da: Gendan standardindstillinger

en: Operations
da: Handlinger

en: Value
da: Værdi

en: Remove
da: Fjern

en: Date
da: Dato

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: Time
da: Tid

en: Path
da: Sti

en: Modules
da: Moduler

en: Theme
da: Tema

en: User
da: Bruger

en: Percent
da: Procent

en: Threshold
da: Tærskelværdi

en: Charts
da: Diagrammer

en: Hits
da: Besøg

en: Common
da: Fælles

en: Timeline
da: Tidslinje

en: Active theme
da: Aktivt tema
