Profiling (7.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Reset to defaults
el: Επαναφορά στις προεπιλεγμένες ρυθμίσεις

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Value
el: Αξία

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Time
el: Ώρα

en: Path
el: Διαδρομή

en: Modules
el: Μονάδες

en: Theme
el: Θέμα

en: User
el: Χρήστης

en: Threshold
el: Όριο

en: Hits
el: Εμφανίσεις

en: Common
el: Κοινά

en: Information
el: Πληροφορίες
