Profiling (7.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Reset to defaults
fa: بازنشاندن به پیش‌فرض

en: Operations
fa: عملیات

en: Value
fa: مقدار

en: Remove
fa: حذف

en: Date
fa: تاریخ

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Time
fa: زمان

en: Views
fa: نماها

en: Path
fa: مسیر

en: Modules
fa: ماژول‌ها

en: Theme
fa: پوسته

en: User
fa: کاربر

en: Threshold
fa: آستانه

en: Charts
fa: نمودارها

en: Hits
fa: بازدیدها

en: Information
fa: اطلاعات
