Profiling (7.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Reset to defaults
gu: ફરીથી મૂળ સ્વરૂપ મા લાવો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Remove
gu: લોપ

en: Date
gu: તારીખ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Time
gu: સમય

en: Path
gu: પાથ

en: User
gu: વપરાશકર્તા
