Profiling (7.x-1.0-alpha2) - en to it translation catalogue (22 entries)

en: Reset to defaults
it: Ripristina le impostazioni predefinite

en: Operations
it: Operazioni

en: Value
it: Valore

en: Remove
it: Elimina

en: Date
it: Data

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: Save
it: Salva

en: Default
it: Predefinito

en: Time
it: Data e ora

en: Views
it: Viste

en: Path
it: Percorso

en: Modules
it: Moduli

en: Theme
it: Tema

en: User
it: Utente

en: Threshold
it: Soglia

en: Charts
it: Grafici

en: Hits
it: Accessi

en: Collection
it: Collezione

en: Information
it: Informazioni

en: Time min
it: Orario min

en: Time max
it: Orario max
