Profiling (7.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Reset to defaults
ja: デフォルトに戻す

en: Operations
ja: 操作

en: Value
ja: 値

en: Remove
ja: 削除

en: Date
ja: 日付

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: Default
ja: デフォルト

en: Time
ja: 時間

en: Views
ja: ビュー

en: Path
ja: パス

en: Modules
ja: モジュール

en: Theme
ja: テーマ

en: User
ja: ユーザー

en: Percent
ja: パーセント

en: Threshold
ja: しきい値

en: Charts
ja: チャート

en: Hits
ja: アクセス数

en: Common
ja: 共通

en: Information
ja: 情報
