Profiling (7.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Reset to defaults
ka: ნაგულისხმევზე დაბრუნება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Date
ka: თარიღი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Time
ka: დრო

en: Path
ka: გზა

en: Modules
ka: მოდულები

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Max execution time
ka: მაქს შესრულების დრო
