Profiling (7.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Reset to defaults
lv: Atjaunot noklusētās vērtības

en: Operations
lv: Darbības

en: Value
lv: Vērtība

en: Remove
lv: Izņemt

en: Date
lv: Datums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Time
lv: Laiks

en: Views
lv: Skati

en: Path
lv: Ceļš

en: Modules
lv: Moduļi

en: Theme
lv: Tēma

en: User
lv: Lietotājs

en: Percent
lv: Procenti

en: Threshold
lv: Slieksnis

en: Hits
lv: Trāpījumi

en: Information
lv: Informācija
