Profiling (7.x-1.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Reset to defaults
ml: സ്ഥിരസ്ഥിതികളിലേക്ക് പുനഃസജ്ജമാക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Time
ml: സമയം

en: Path
ml: വഴി

en: Modules
ml: മോഡ്യൂളുകൾ

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്
