Profiling (7.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Reset to defaults
mr: मुळरुपात करा

en: Operations
mr: कृती

en: Value
mr: किंमत

en: Remove
mr: काढा

en: Date
mr: दिनांक

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Time
mr: वेळ

en: Views
mr: याद्या

en: Path
mr: रस्ता

en: User
mr: सदस्य

en: Percent
mr: टक्के
