Profiling (7.x-1.0-alpha2) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Reset to defaults
my: မူလ အတိုင်း ပြန်ထားရန်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Time
my: အချိန်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Modules
my: Module များ

en: User
my: အသုံးပြုသူ
