Profiling (7.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Reset to defaults
oc: Reïnicializar a las valors per defaut

en: Operations
oc: Accions

en: Value
oc: Valor

en: Remove
oc: Levar

en: Date
oc: Data

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: Time
oc: Ora

en: Views
oc: Vistas

en: Path
oc: Camin

en: Modules
oc: Moduls

en: Theme
oc: Tèma

en: User
oc: Utilizaire

en: Hits
oc: Accès

en: Information
oc: Informacions
