Profiling (7.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Reset to defaults
pt: Restaurar as configurações padrão

en: Operations
pt: Operações

en: Value
pt: Valor

en: Remove
pt: Remover

en: Date
pt: Data

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: Save
pt: Guardar

en: Default
pt: Predefinido

en: Time
pt: Hora

en: Views
pt: Visualizações

en: Path
pt: Caminho

en: Modules
pt: Módulos

en: Theme
pt: Tema

en: User
pt: Utilizador

en: Information
pt: Informação
