Profiling (7.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Reset to defaults
ro: Resetează la valori implicite.

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Value
ro: Valoare

en: Remove
ro: Elimină

en: Date
ro: Data

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Time
ro: Ora

en: Views
ro: Vizualizări

en: Path
ro: Cale

en: Modules
ro: Module

en: Theme
ro: Temă

en: User
ro: Utilizator

en: Percent
ro: Procente

en: Threshold
ro: Prag

en: Hits
ro: Vizite

en: Information
ro: Informații
