Profiling (7.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (26 entries)

en: Reset to defaults
ru: Вернуться к исходным

en: Operations
ru: Операции

en: Value
ru: Значение

en: Remove
ru: Удалить

en: Date
ru: Дата

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Time
ru: Время

en: Views
ru: Представление

en: Path
ru: Путь

en: Modules
ru: Модули

en: Theme
ru: Тема

en: User
ru: Пользователь

en: Threshold
ru: Пороговое значение

en: Charts
ru: Графики

en: Hits
ru: Переходы

en: Collection
ru: Коллекция

en: Common
ru: Общие

en: Information
ru: Информация

en: Request
ru: Запрос

en: Timeline
ru: График времени

en: General statistics
ru: Общая статистика

en: Hooks
ru: Хуки

en: Execution time
ru: Время исполнения
