Profiling (7.x-1.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: Remove
sr: Уклони

en: Date
sr: Датум

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Time
sr: Време

en: Path
sr: Путања

en: Theme
sr: Тема

en: User
sr: Корисник
