Profiling (7.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Value
te: విలువ

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Date
te: తేదీ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Time
te: సమయం

en: Theme
te: అలంకారం

en: User
te: వాడుకరి

en: Information
te: సమాచారం
