Profiling (7.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Reset to defaults
th: กลับไปใช้ค่าเริ่มต้น

en: Value
th: ค่า

en: Remove
th: เอาออก

en: Date
th: วันที่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: Time
th: เวลา

en: Views
th: ดู

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Modules
th: โมดูล

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์
