Profolio (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: content
hu: tartalom

en: 1 comment
hu: 1 hozzászólás

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: You are here
hu: Jelenlegi hely

en: No comments available.
hu: Nincs megjeleníthető hozzászólás.

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Submitted by !username on !datetime
hu: Beküldte !username – !datetime

en: Subscribe to @feed-title
hu: Feliratkozás @feed-title csatornára

en: Close overlay
hu: Átfedés bezárása
