Profolio (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: content
nl: inhoud

en: 1 comment
nl: 1 reactie

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: You are here
nl: U bent hier

en: No comments available.
nl: Geen reacties beschikbaar.

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Submitted by !username on !datetime
nl: Door !username op !datetime

en: Subscribe to @feed-title
nl: Abonneer op @feed-title

en: Close overlay
nl: Overlay sluiten
