Profolio (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: content
pl: zawartość

en: 1 comment
pl: 1 komentarz

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: You are here
pl: Jesteś tutaj

en: No comments available.
pl: Brak dostępnych komentarzy.

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Submitted by !username on !datetime
pl: Wysłane przez !username w !datetime

en: Subscribe to @feed-title
pl: Subskrybuj @feed-title

en: Close overlay
pl: Zamknij nakładkę
