Profolio (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: content
sq: përmbajtja

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri

en: You are here
sq: Gjëndeni këtu

en: No comments available.
sq: Asnjë koment në dispozicion.
