Profolio (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Home
da: Hjem

en: content
da: indhold

en: 1 comment
da: 1 kommentar

en: Add new comment
da: Tilføj kommentar

en: You are here
da: Du er her

en: No comments available.
da: Der er ingen kommentarer at vise.

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Submitted by !username on !datetime
da: Indsendt af !username den !datetime

en: Subscribe to @feed-title
da: Abonnér på @feed-title

en: Close overlay
da: Luk overlay
