Profolio (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: content
is: innihald

en: 1 comment
is: 1 ummæli

en: Add new comment
is: Bæta við nýjum ummælum

en: You are here
is: Þú ert hér

en: No comments available.
is: Engin ummæli tiltæk.
