Profolio (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: content
lv: saturs

en: 1 comment
lv: 1 komentārs

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: You are here
lv: Jūs atrodaties šeit

en: No comments available.
lv: Nav pieejamu komentāru.

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Submitted by !username on !datetime
lv: Pievienoja !username !datetime

en: Subscribe to @feed-title
lv: Pieteikties @feed-virsraksts
