Profolio (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Home
nn: Heim

en: content
nn: innhald

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: No comments available.
nn: Ingen kommentarar er tilgjengelege

en: Submitted by !username on !datetime
nn: Skrive av !username,  !datetime.

en: Subscribe to @feed-title
nn: Abonner på @feed-title
