Profolio (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Home
ru: Главная

en: content
ru: содержимое

en: 1 comment
ru: 1 коментарий

en: Add new comment
ru: Добавить комментарий

en: You are here
ru: Вы здесь

en: No comments available.
ru: Комментарии отсутствуют.

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Submitted by !username on !datetime
ru: Опубликовано !datetime пользователем !username

en: Subscribe to @feed-title
ru: Подписаться на @feed-title

en: Close overlay
ru: Закрыть слой
