Profolio (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Home
sk: Domov

en: content
sk: obsah

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: You are here
sk: Nachádzate sa tu

en: No comments available.
sk: Žiadne komentáre nie sú dostupné.

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Submitted by !username on !datetime
sk: Pridané používateľom !username dňa !datetime

en: Subscribe to @feed-title
sk: Odoberať @feed-title

en: Close overlay
sk: Zatvoriť vrstvu
