Profolio (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Home
sl: Domov

en: content
sl: vsebine

en: 1 comment
sl: 1 komentar

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: You are here
sl: Nahajate se tukaj

en: No comments available.
sl: Ni komentarjev.

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki
