Profolio (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Home
sv: Hem

en: content
sv: innehåll

en: 1 comment
sv: 1 kommentar

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: You are here
sv: Du är här

en: No comments available.
sv: Inga kommentarer tillgängliga.

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Submitted by !username on !datetime
sv: Skrivet av !username !datetime

en: Subscribe to @feed-title
sv: Prenumerera på @feed-title

en: Close overlay
sv: Stäng lager
