Profolio (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: content
th: เนื้อหา

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: You are here
th: คุณอยู่ที่นี่

en: Submitted by !username on !datetime
th: เขียนโดย !username เมื่อ !datetime

en: Subscribe to @feed-title
th: ลงชื่อรับข่าว @feed-title
