Profolio (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Home
uk: Головна

en: content
uk: матеріал

en: 1 comment
uk: 1 коментар

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: You are here
uk: Ви є тут

en: No comments available.
uk: Коментарі відсутні.

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Submitted by !username on !datetime
uk: Опубліковано !username !datetime

en: Subscribe to @feed-title
uk: Підписатися на @feed-title

en: Close overlay
uk: Закрити накладання

en: slider
uk: повзунок
