Profolio (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: content
vi: nội dung

en: 1 comment
vi: 1 bình luận

en: Add new comment
vi: Viết bình luận

en: You are here
vi: Bạn đang ở đây

en: No comments available.
vi: Không có bài bình luận nào.

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Submitted by !username on !datetime
vi: !username gửi vào !datetime

en: Subscribe to @feed-title
vi: Nhận tin từ @feed-title

en: Close overlay
vi: Đóng lớp phủ

en: slider
vi: con trượt
