Profolio (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: content
gl: contido

en: 1 comment
gl: 1 comentario

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: You are here
gl: Vostede está aquí

en: No comments available.
gl: Non hai comentarios dispoñibles.

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Submitted by !username on !datetime
gl: Enviado por !username a !datetime

en: Subscribe to @feed-title
gl: Subscribirse a @feed-title

en: Close overlay
gl: Pechar superposición
