Profolio (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Home
pt: Início

en: content
pt: conteúdos

en: 1 comment
pt: 1 comentário

en: Add new comment
pt: Adicionar novo comentário

en: You are here
pt: Está aqui

en: No comments available.
pt: Não existem comentários.

en: Primary tabs
pt: Separadores primários

en: Submitted by !username on !datetime
pt: Submetido por !username em !datetime

en: Subscribe to @feed-title
pt: Subscrever @feed-title

en: Close overlay
pt: Fechar a sobreposição
