Project Browser (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Categories
bg: Категории

en: Version
bg: Версия

en: Core
bg: Ядро

en: Modules
bg: Модули

en: Filter
bg: Филтър

en: Install
bg: Инсталирай

en: Filters
bg: Филтри

en: Themes
bg: Теми
