Project Browser (7.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Type
bn: টাইপ

en: Author
bn: লেখক

en: Categories
bn: বিভাগসমূহ

en: Version
bn: সংস্করণ

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Install
bn: ইন্সটল

en: Installed
bn: ইন্সটলকৃত
