Project Browser (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Projects
bs: Projekti

en: Categories
bs: Kategorije

en: Version
bs: Verzija

en: Modules
bs: Moduli

en: Filters
bs: Filteri

en: Themes
bs: Teme
