Project Browser (7.x-1.0-beta1) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Type
fil: Uri

en: Author
fil: May akda

en: Categories
fil: Mga kategorya

en: Modules
fil: Mga modulo

en: Filter
fil: Salain

en: Install
fil: Ilagay

en: Filters
fil: Mga salaan

en: Themes
fil: Mga bastidor ng disenyo
