Project Browser (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Categories
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: Version
kn: ಆವೃತ್ತಿ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Install
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸು

en: Filters
kn: ಕಡತ(_F)

en: Missing
kn: ಕಾಣೆಯಾಗಿದೆ

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ

en: Themes
kn: ಥೀಮುಗಳು
