Project Browser (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Modules
mn: Модиулууд

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Date created
mn: Үүсгэсэн огноо

en: Themes
mn: Сайтын дизайнууд

en: Perform updates with site in maintenance mode (strongly recommended)
mn: Cайтыг засварын горимд байхад шинэчлэлтийг хийгээрэй (үүнийг чухалчлан зөвлөдөг)
