Project Browser (7.x-1.0-beta1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Categories
os: Категоритæ

en: Version
os: Верси

en: Core
os: Астæумагъз

en: Modules
os: Модултæ
