Project Browser (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (26 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Type
ru: Тип

en: Author
ru: Автор

en: Projects
ru: Проекты

en: Categories
ru: Категории

en: Version
ru: Версия

en: Relevancy
ru: Релевантность

en: Core
ru: Ядро

en: Modules
ru: Модули

en: Main settings
ru: Основные настройки

en: Filter
ru: Фильтр

en: Install
ru: Установить

en: Filters
ru: Фильтры

en: Missing
ru: Отсутствует

en: Installed
ru: Установлено

en: Date created
ru: Дата создания

en: Themes
ru: Темы оформления

en: Choose
ru: Выбрать

en: Sort by:
ru: Сортировать по:

en: Search String
ru: Строка для поиска

en: Dependencies
ru: Зависимости

en: Latest release
ru: Последняя версия

en: Perform updates with site in maintenance mode (strongly recommended)
ru: Выполняйте обновление сайта в режиме обслуживания (настоятельно рекомендуется)

en: Unable to retrieve Drupal project from %url.
ru: Не могу извлечь Drupal-проект из %url.

en: Provided archive contains no files.
ru: Предоставленный архив не содержит никаких файлов.

en: %project is already installed.
ru: %project уже установлен.
