Project Browser (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Categories
sl: Kategorije

en: Core
sl: Jedro

en: Modules
sl: Moduli

en: Filters
sl: Filtri

en: Installed
sl: Nameščeno

en: Date created
sl: Datum nastanka

en: Themes
sl: Teme
