Project Browser (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Title
mn: Ат

en: Type
mn: Янзы

en: Author
mn: Чогаалчы

en: Categories
mn: Бөлүктер

en: Filter
mn: Шүүрээри

en: Filters
mn: Шүүрлер
