Project Browser (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (29 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: Projects
uk: Проекти

en: Categories
uk: Категорії

en: Version
uk: Версія

en: Relevancy
uk: Релевантність

en: Core
uk: Ядро

en: Modules
uk: Модулі

en: Main settings
uk: Основні налаштування

en: Filter
uk: Фільтр

en: Install
uk: Встановити

en: Filters
uk: Фільтри

en: No results found.
uk: Нічого не знайдено.

en: Missing
uk: Відсутнє

en: Installed
uk: Встановлено

en: Date created
uk: Дата створення

en: Themes
uk: Теми

en: Choose
uk: Вибрати

en: Repositories
uk: Репозиторії

en: Sort by:
uk: Впорядкувати за:

en: Search String
uk: Рядок для пошуку

en: Dependencies
uk: Залежності

en: Perform updates with site in maintenance mode (strongly recommended)
uk: Виконуйте оновлення сайту в режимі обслуговування (дуже рекомендується)

en: Unable to retrieve Drupal project from %url.
uk: Неможливо отримати проєкт Drupal з %url.

en: Provided archive contains no files.
uk: Цей архів не містить файлів.

en: %project is already installed.
uk: %project вже встановлений.

en: Showing @start to @finish of @total.
uk: Показ від @start до @finish з @total.

en: Installed @current out of @total.
uk: Встановлено @current з @total.
