Project Browser (7.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Type
ur: قِسم

en: Author
ur: مصنف

en: Categories
ur: زمرہ جات

en: Filter
ur: فلٹر

en: Dependencies
ur: احتیاجات

en: %project is already installed.
ur: %project پہلے سے تنصیب شّدا ہے۔
