Project Browser (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Type
sv: Typ

en: Author
sv: Författare

en: Projects
sv: Projekt

en: Categories
sv: Kategorier

en: Relevancy
sv: Betydelse

en: Core
sv: Kärna

en: Modules
sv: Moduler

en: Main settings
sv: Huvudinställningar

en: Filter
sv: Filtrera

en: Install
sv: Installera

en: Filters
sv: Filter

en: Missing
sv: Saknas

en: Installed
sv: Installerad

en: Date created
sv: Datum för skapande

en: Themes
sv: Teman

en: Choose
sv: Välj

en: Dependencies
sv: Beroenden

en: Perform updates with site in maintenance mode (strongly recommended)
sv: Genomför uppdateringar med webbplatsen satt i underhållsläge (starkt rekommenderat)

en: Unable to retrieve Drupal project from %url.
sv: Kunde inte hämta Drupalprojekt Drupal från %url.

en: Provided archive contains no files.
sv: Tillhandahållet arkiv innehåller inga filer.

en: %project is already installed.
sv: %project är redan installerat.

en: Enable modules
sv: Aktivera moduler
