Project Browser (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (18 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Projects
ta: திட்டங்கள்

en: Categories
ta: வகைகள்

en: Version
ta: பதிப்பு

en: Core
ta: கருவம்

en: Modules
ta: மாட்யூல்கள்

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Install
ta: நிறுவுக

en: Filters
ta: வடிகட்டிகள்

en: Missing
ta: காணாமல்

en: Installed
ta: நிறுவப்பட்டது

en: Date created
ta: தேதி உருவாக்கப்பட்டது

en: Themes
ta: தீம்கள்

en: Dependencies
ta: சார்புகள்

en: Provided archive contains no files.
ta: வழங்கிய பெட்டகம் எந்த கோப்புகளையும் கொண்டிருக்கவில்லை.

en: %project is already installed.
ta: %project ஏற்கெனவே நிறுவப்பட்டுள்ளது.
